eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20180215 15.02.2018 Partsammensatt utvalg nye Steinkjer 09:30 Steinkjer Fredrikkesalen
20171031 31.10.2017 Partsammensatt utvalg nye Steinkjer 09:30 Verraparken Lissalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Bjørn Arild Gram Bjørn Arild Gram Senterpartiet (SP) Leder Bjorn.Arild.Gram@steinkjer.kommune.no 91367916 Ikke registrert
Anders Lindstrøm Anders Lindstrøm Arbeiderpartiet (AP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Synøve Diez Synøve Diez Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristian Lunde Jenssen Kristian Lunde Jenssen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Kristian.Lunde.Jenssen@verran.kommune.no 94826038 Ikke registrert
Roar Veiseth Roar Veiseth Arbeiderpartiet (AP) Medlem Roar.Veiseth@steinkjer.kommune.no 98648849 Ikke registrert
Stein Erik Aalberg Stein Erik Aalberg Arbeiderpartiet (AP) Medlem Stein.Erik.Aalberg@steinkjer.kommune.no 93012025 Ikke registrert
Grete Bækken Mollan Grete Bækken Mollan Arbeiderpartiet (AP) Medlem Grete.Bekken.Mollan@steinkjer.kommune.no 48162881 Ikke registrert
Gjertrud Holand Gjertrud Holand Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem Gjertrud.Holand@steinkjer.kommune.no 95071640 Ikke registrert
Geir Asle Rotabakk Geir Asle Rotabakk Senterpartiet (SP) Medlem Geir.Asle.Rotabakk@verran.kommune.no 45871632 Ikke registrert
Laila Johanne Ressem-Overrein Laila Johanne Ressem-Overrein Senterpartiet (SP) Medlem Laila.Johanne.Ressem.Overrein@verran.kommune.no 92039748 Ikke registrert
Anne Berit Lein Anne Berit Lein Senterpartiet (SP) Medlem Anne.Berit.Lein@steinkjer.kommune.no 90621904 Ikke registrert
Lillian Hatling Lillian Hatling Senterpartiet (SP) Medlem Lillian.Hatling@steinkjer.kommune.no 48168275 Ikke registrert
Tore Kristiansen Tore Kristiansen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Tore.Kristiansen@verran.kommune.no 93445040 Ikke registrert
Mia Therese Silkoset Mia Therese Silkoset Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Mia.Therese.Silkoset@steinkjer.kommune.no 47445591 Ikke registrert
Torgeir Skevik Torgeir Skevik Venstre (V) Medlem Torgeir.Skevik@verran.kommune.no 93229912 Ikke registrert
Tor Arne Garnvik Tor Arne Garnvik Venstre (V) Medlem Tor.Arne.Granvik@steinkjer.kommune.no 90590745 Ikke registrert
Ida Bruheim Derås Ida Bruheim Derås Høyre (H) Medlem Ida.Bruheim.Deras@steinkjer.kommune.no 91188622 Ikke registrert
Johannes Moen Johannes Moen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Johannes.Moen@steinkjer.kommune.no 48265828 Ikke registrert
Morten Aakvik Morten Aakvik Tillitsvalgt i Verran (TIL.V. VERRAN) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Solveig Løvli Solveig Løvli Tillitsvalgt i Verran (TIL.V. VERRAN) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingrid Blekastad Ingrid Blekastad Tillitsvalgt i Verran (TIL.V. VERRAN) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eli Eiklid Eli Eiklid Tillitsvalgt i Steinkjer kommune (TIL.V.STEINKJER) Medlem Eli.Eiklid@steinkjer.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Lena Mathisen Bjørkås Lena Mathisen Bjørkås Tillitsvalgt i Steinkjer kommune (TIL.V.STEINKJER) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Iren Myklebust Iren Myklebust Tillitsvalgt i Steinkjer kommune (TIL.V.STEINKJER) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thorolf Antonsen Thorolf Antonsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Thorolf.Antonsen@verran.kommune.no 90203422 Ikke registrert
Daniel Folladal Daniel Folladal Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Yngve Utvik Yngve Utvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Yngve.Utvik@verran.kommune.no 95822509 Ikke registrert
Line Merete Elvrum Line Merete Elvrum Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Line.Merete.Elvrum@steinkjer.kommune.no 41656644 Ikke registrert
Einar Arnold Haug Einar Arnold Haug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Einar.Haug@steinkjer.kommune.no 90952892 Ikke registrert
Per Kristian Dotterud Per Kristian Dotterud Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Per.Kristian.Dotterud@steinkjer.kommune.no 90502833 Ikke registrert
Emma Svarva Giskås Emma Svarva Giskås Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Emma.Svarva.Giskas@steinkjer.kommune.no 93809469 Ikke registrert
Benthe Asp Benthe Asp Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Benthe.Asp@steinkjer.kommune.no 95031589 Ikke registrert
Bente Aalberg Bente Aalberg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Bente.Aalberg@steinkjer.kommune.no 93825081 Ikke registrert
Berit Guri Rødsjø Berit Guri Rødsjø Senterpartiet (SP) Varamedlem Berit.Guri.Rodsjo@verran.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Skjelstad Bjørn Skjelstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Bjorn.Rasmus.Skjelstad@verran.kommune.no 91865178 Ikke registrert
Rakel Skjelvan Rakel Skjelvan Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tanja Tangstad Tanja Tangstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kolbjørn Almlid Kolbjørn Almlid Senterpartiet (SP) Varamedlem kolbja@online.no 906 00 994 Ikke registrert
Bjørn Ludvig Bergsmo Bjørn Ludvig Bergsmo Senterpartiet (SP) Varamedlem Bjorn.Ludvig.Bergsmo@steinkjer.kommune.no 99252368 Ikke registrert
Lars Eric Sæther Lars Eric Sæther Senterpartiet (SP) Varamedlem Lars.Eric.Saether@steinkjer.kommune.no 95933183 Ikke registrert
Bjørn Leo Finanger Bjørn Leo Finanger Senterpartiet (SP) Varamedlem Bjorn.Leo.Finanger@steinkjer.kommune.no 92850792 Ikke registrert
Randi Holien Bartnes Randi Holien Bartnes Senterpartiet (SP) Varamedlem Randi.Holien.Bartnes@steinkjer.kommune.no 95155537 Ikke registrert
Jo Kristian Kvernland Jo Kristian Kvernland Senterpartiet (SP) Varamedlem Jo.Kristian.Kvernland@steinkjer.kommune.no 90145599 Ikke registrert
Odd Vidar Vandbakk Odd Vidar Vandbakk Venstre (V) Varamedlem Odd.Vidar.Vandbakk@verran.kommune.no 95256812 Ikke registrert
Kirsti Tessem Kirsti Tessem Venstre (V) Varamedlem Kristi.Tessem@verran.kommune.no 91757257 Ikke registrert
Liv Gudrun Selnes Liv Gudrun Selnes Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Liv.Gudrun.Selnes@steinkjer.kommune.no 90056137 Ikke registrert
Tor Borgan Tor Borgan Senterpartiet (SP) Varamedlem Tor.Borgan@steinkjer.kommune.no Ikke registrert 74146172
Gry Lillevestre Gry Lillevestre Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Vikan Kristoffer Vikan Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Kristoffer.Vikan@steinkjer.kommune.no 94850466 Ikke registrert
Kjærsti Vekseth Sakshaug Kjærsti Vekseth Sakshaug Senterpartiet (SP) Varamedlem Kjaersti.Vekseth.Sakshaug@steinkjer.kommune.no 95774345 Ikke registrert
Øystein Geving Bjørnes Øystein Geving Bjørnes Høyre (H) Varamedlem Oystein.Geving.Bjornes@steinkjer.kommune.no 97976089 Ikke registrert
Morten Resve Morten Resve Høyre (H) Varamedlem Morten.Resve@steinkjer.kommune.no 90047114 Ikke registrert
Marthe Solnes Persgård Marthe Solnes Persgård Senterpartiet (SP) Varamedlem Marthe.Solnes.Persgard@steinkjer.kommune.no 99694788 Ikke registrert
Anita Bråthen Suul Anita Bråthen Suul Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Anita.Brathen.Suul@steinkjer.kommune.no 90776604 Ikke registrert
Arnulf Magne Vengstad Arnulf Magne Vengstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Arnulf.Vengstad@steinkjer.kommune.no 91896745 Ikke registrert
Trude Bye Trude Bye Tillitsvalgt i Verran (TIL.V. VERRAN) Varamedlem Trude.Bye@verran.kommune.no 90592838 Ikke registrert
Ria Rømo Ria Rømo Tillitsvalgt i Verran (TIL.V. VERRAN) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elin Nilsen Oksvold Elin Nilsen Oksvold Tillitsvalgt i Steinkjer kommune (TIL.V.STEINKJER) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trine Ertsås Trine Ertsås Tillitsvalgt i Steinkjer kommune (TIL.V.STEINKJER) Varamedlem Trine.Ertsas@steinkjer.kommune.no 95819236 Ikke registrert
Anna Eggen Anna Eggen Tillitsvalgt i Steinkjer kommune (TIL.V.STEINKJER) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.00