eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20180523 23.05.2018 Fellesnemnd nye Steinkjer kommune 14:00 Steinkjer Rådhussalen
20180321 21.03.2018 Fellesnemnd nye Steinkjer kommune 17:00 Steinkjer Rådhussalen
20171115 15.11.2017 Fellesnemnd nye Steinkjer kommune 16:00 Steinkjer rådhus Weidemannsalen
20170823 23.08.2017 Fellesnemnd nye Steinkjer kommune 09:00 Rådhuset Weidemannsalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Bjørn Arild Gram Bjørn Arild Gram Senterpartiet (SP) Leder Bjorn.Arild.Gram@steinkjer.kommune.no 91367916 Ikke registrert
Anders Lindstrøm Anders Lindstrøm Arbeiderpartiet (AP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Synøve Diez Synøve Diez Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristian Lunde Jenssen Kristian Lunde Jenssen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Kristian.Lunde.Jenssen@verran.kommune.no 94826038 Ikke registrert
Dag Ivar Borg Dag Ivar Borg Arbeiderpartiet (AP) Medlem Dag.Ivar.Borg@verran.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Thorolf Antonsen Thorolf Antonsen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Thorolf.Antonsen@verran.kommune.no 90203422 Ikke registrert
Daniel Folladal Daniel Folladal Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Yngve Utvik Yngve Utvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem Yngve.Utvik@verran.kommune.no 95822509 Ikke registrert
Roar Veiseth Roar Veiseth Arbeiderpartiet (AP) Medlem Roar.Veiseth@steinkjer.kommune.no 98648849 Ikke registrert
Stein Erik Aalberg Stein Erik Aalberg Arbeiderpartiet (AP) Medlem Stein.Erik.Aalberg@steinkjer.kommune.no 93012025 Ikke registrert
Grete Bækken Mollan Grete Bækken Mollan Arbeiderpartiet (AP) Medlem Grete.Bekken.Mollan@steinkjer.kommune.no 48162881 Ikke registrert
Emma Svarva Giskås Emma Svarva Giskås Arbeiderpartiet (AP) Medlem Emma.Svarva.Giskas@steinkjer.kommune.no 93809469 Ikke registrert
Arnulf Magne Vengstad Arnulf Magne Vengstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem Arnulf.Vengstad@steinkjer.kommune.no 91896745 Ikke registrert
May Britt Lagesen May Britt Lagesen Arbeiderpartiet (AP) Medlem may.britt.lagesen@steinkjer.kommune.no 95813536 Ikke registrert
Benthe Asp Benthe Asp Arbeiderpartiet (AP) Medlem Benthe.Asp@steinkjer.kommune.no 95031589 Ikke registrert
Anita Bråthen Suul Anita Bråthen Suul Arbeiderpartiet (AP) Medlem Anita.Brathen.Suul@steinkjer.kommune.no 90776604 Ikke registrert
Stig Frode Mære Stig Frode Mære Arbeiderpartiet (AP) Medlem Stig.Frode.Maere@steinkjer.kommune.no 95152777 Ikke registrert
Anne-Beth L. Hallstrøm Anne-Beth L. Hallstrøm Arbeiderpartiet (AP) Medlem Anne-Beth.L.Hallstrom@steinkjer.kommune.no 97601393 Ikke registrert
Bente Aalberg Bente Aalberg Arbeiderpartiet (AP) Medlem Bente.Aalberg@steinkjer.kommune.no 93825081 Ikke registrert
Trine Ertsås Trine Ertsås Arbeiderpartiet (AP) Medlem Trine.Ertsas@steinkjer.kommune.no 95819236 Ikke registrert
Einar Arnold Haug Einar Arnold Haug Arbeiderpartiet (AP) Medlem Einar.Haug@steinkjer.kommune.no 90952892 Ikke registrert
Bjørn Borgsø Bjørn Borgsø Arbeiderpartiet (AP) Medlem Bjorn.Borgso@steinkjer.kommune.no 90123117 Ikke registrert
Arve Pettersen Arve Pettersen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Arve.Pettersen@steinkjer.kommune.no 90707150 Ikke registrert
Gunnar Winther Gunnar Winther Arbeiderpartiet (AP) Medlem Gunnar.Winther@steinkjer.kommune.no 46781767 Ikke registrert
Kai Jørgen Lorvik Kai Jørgen Lorvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem Kai.Jørgen.Lorvik@steinkjer.kommune.no 90953009 Ikke registrert
Bjørn Skjelstad Bjørn Skjelstad Senterpartiet (SP) Medlem Bjorn.Rasmus.Skjelstad@verran.kommune.no 91865178 Ikke registrert
Laila Johanne Ressem-Overrein Laila Johanne Ressem-Overrein Senterpartiet (SP) Medlem Laila.Johanne.Ressem.Overrein@verran.kommune.no 92039748 Ikke registrert
Geir Asle Rotabakk Geir Asle Rotabakk Senterpartiet (SP) Medlem Geir.Asle.Rotabakk@verran.kommune.no 45871632 Ikke registrert
Kolbjørn Almlid Kolbjørn Almlid Senterpartiet (SP) Medlem kolbja@online.no 906 00 994 Ikke registrert
Rakel Skjelvan Rakel Skjelvan Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Guri Rødsjø Berit Guri Rødsjø Senterpartiet (SP) Medlem Berit.Guri.Rodsjo@verran.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Tanja Tangstad Tanja Tangstad Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Berit Lein Anne Berit Lein Senterpartiet (SP) Medlem Anne.Berit.Lein@steinkjer.kommune.no 90621904 Ikke registrert
Ingrid Elise H. Vangstad Ingrid Elise H. Vangstad Senterpartiet (SP) Medlem Ingrid.Elise.H.Vangstad@steinkjer.kommune.no 97869832 Ikke registrert
Marthe Solnes Persgård Marthe Solnes Persgård Senterpartiet (SP) Medlem Marthe.Solnes.Persgard@steinkjer.kommune.no 99694788 Ikke registrert
Randi Holien Bartnes Randi Holien Bartnes Senterpartiet (SP) Medlem Randi.Holien.Bartnes@steinkjer.kommune.no 95155537 Ikke registrert
Bjørn Ludvig Bergsmo Bjørn Ludvig Bergsmo Senterpartiet (SP) Medlem Bjorn.Ludvig.Bergsmo@steinkjer.kommune.no 99252368 Ikke registrert
Anne Caroline Haugan Anne Caroline Haugan Senterpartiet (SP) Medlem Anne.Caroline.Haugan@steinkjer.kommune.no 92864977 Ikke registrert
Magnus W. Delbekk Magnus W. Delbekk Senterpartiet (SP) Medlem Magnus.W.Delbekk@steinkjer.kommune.no 93878560 Ikke registrert
Jo Kristian Kvernland Jo Kristian Kvernland Senterpartiet (SP) Medlem Jo.Kristian.Kvernland@steinkjer.kommune.no 90145599 Ikke registrert
Tor Borgan Tor Borgan Senterpartiet (SP) Medlem Tor.Borgan@steinkjer.kommune.no Ikke registrert 74146172
Lillian Hatling Lillian Hatling Senterpartiet (SP) Medlem Lillian.Hatling@steinkjer.kommune.no 48168275 Ikke registrert
Gry Lillevestre Gry Lillevestre Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per-Ola Bjerkan Per-Ola Bjerkan Senterpartiet (SP) Medlem Per-Ola.Bjerkan@steinkjer.kommune.no 90231389 Ikke registrert
Brit Eli Holan Nordal Brit Eli Holan Nordal Senterpartiet (SP) Medlem Brit.Eli.Holan.Nordal@steinkjer.kommune.no 97747050 Ikke registrert
Eirik Forås Eirik Forås Senterpartiet (SP) Medlem Eirik.Foras@steinkjer.kommune.no 91329138 Ikke registrert
Lars Eric Sæther Lars Eric Sæther Senterpartiet (SP) Medlem Lars.Eric.Saether@steinkjer.kommune.no 95933183 Ikke registrert
Kjærsti Vekseth Sakshaug Kjærsti Vekseth Sakshaug Senterpartiet (SP) Medlem Kjaersti.Vekseth.Sakshaug@steinkjer.kommune.no 95774345 Ikke registrert
Bjørn Leo Finanger Bjørn Leo Finanger Senterpartiet (SP) Medlem Bjorn.Leo.Finanger@steinkjer.kommune.no 92850792 Ikke registrert
Maren Rømo Lunkan Maren Rømo Lunkan Senterpartiet (SP) Medlem Maren.Romo.Lunkan@steinkjer.kommune.no 41224368 Ikke registrert
Torgeir Skevik Torgeir Skevik Venstre (V) Medlem Torgeir.Skevik@verran.kommune.no 93229912 Ikke registrert
Kirsti Tessem Kirsti Tessem Venstre (V) Medlem Kristi.Tessem@verran.kommune.no 91757257 Ikke registrert
Odd Vidar Vandbakk Odd Vidar Vandbakk Venstre (V) Medlem Odd.Vidar.Vandbakk@verran.kommune.no 95256812 Ikke registrert
Tor Arne Garnvik Tor Arne Garnvik Venstre (V) Medlem Tor.Arne.Granvik@steinkjer.kommune.no 90590745 Ikke registrert
Tore Kristiansen Tore Kristiansen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Tore.Kristiansen@verran.kommune.no 93445040 Ikke registrert
Mia Therese Silkoset Mia Therese Silkoset Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Mia.Therese.Silkoset@steinkjer.kommune.no 47445591 Ikke registrert
Kristoffer Vikan Kristoffer Vikan Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Kristoffer.Vikan@steinkjer.kommune.no 94850466 Ikke registrert
Arnt Martin Woldseth Arnt Martin Woldseth Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øystein Geving Bjørnes Øystein Geving Bjørnes Høyre (H) Medlem Oystein.Geving.Bjornes@steinkjer.kommune.no 97976089 Ikke registrert
Morten Resve Morten Resve Høyre (H) Medlem Morten.Resve@steinkjer.kommune.no 90047114 Ikke registrert
Anna Konstanse Almli Anna Konstanse Almli Høyre (H) Medlem Anna.Almli@steinkjer.kommune.no 95520715 Ikke registrert
Arnhild Bilstad Opdal Arnhild Bilstad Opdal Kristelig folkeparti (KRF) Medlem Arnhild.Bilstad.Opdal@steinkjer.kommune.no 98841673 Ikke registrert
Johannes Moen Johannes Moen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Johannes.Moen@steinkjer.kommune.no 48265828 Ikke registrert
Pål Marius Aarlott Ertsaas Pål Marius Aarlott Ertsaas Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Pal.Marius.Aarlott.Ertsas@steinkjer.kommune.no 45071687 Ikke registrert
Gjertrud Holand Gjertrud Holand Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem Gjertrud.Holand@steinkjer.kommune.no 95071640 Ikke registrert
Per Kristian Dotterud Per Kristian Dotterud Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem Per.Kristian.Dotterud@steinkjer.kommune.no 90502833 Ikke registrert
Tor Arne Bakken Tor Arne Bakken Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Tor.Arne.Bakken@verran.kommune.no 90724820 Ikke registrert
Dalia Brønstad Dalia Brønstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trude Bye Trude Bye Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Trude.Bye@verran.kommune.no 90592838 Ikke registrert
Lars Morten Håven Lars Morten Håven Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Lars.Morten.Haven@verran.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Andre Årmo Andre Årmo Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Andre.Armo@verran.kommune.no 91379903 Ikke registrert
Kristin Sandseter Brenna Kristin Sandseter Brenna Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lisbeth Smolan Lisbeth Smolan Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Lisbeth.Smolan@verran.kommune.no 90040097 Ikke registrert
Sølvi Strand Sølvi Strand Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Solvi.Strand@verran.kommune.no 45164307 Ikke registrert
Ann Heidi Andersson Ann Heidi Andersson Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ann-Heidi.Andersson@verran.kommune.no 93645654 Ikke registrert
Marit Kristin M. Pettersen Marit Kristin M. Pettersen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Marit.Pettersen@verran.kommune.no 93827735 Ikke registrert
Jørund Gorseth Jørund Gorseth Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Jorund.Gorseth@steinkjer.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Kvalø Ragnhild Kvalø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ragnhild.Kvalo@steinkjer.kommune.no 97527925 Ikke registrert
Heidi Henriksen Heidi Henriksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Heidi.Henriksen@steinkjer.kommune.no 92442521 Ikke registrert
Rune Morten Lorvik Rune Morten Lorvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Rune.Morten.Lorvik@steinkjer.kommune.no 94784769 Ikke registrert
Eli Djuvsland Rishaug Eli Djuvsland Rishaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Eli.Djuvsland.Rishaug@steinkjer.kommune.no 45607243 Ikke registrert
Liv Ludmila M. Hermann Liv Ludmila M. Hermann Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Liv.Ludmila.M.Hermann@steinkjer.kommune.no 92667422 Ikke registrert
Mimmi Mildfrid Moe Mimmi Mildfrid Moe Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Mimmi.Moe@steinkjer.kommune.no 46625403 Ikke registrert
Bjørn Vidar Veiseth Bjørn Vidar Veiseth Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Bjorn.Vidar.Veiseth@steinkjer.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Natalia Lillegaard Natalia Lillegaard Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Natalia.Lillegaard@steinkjer.kommune.no 47263951 Ikke registrert
Jonny Mikal Finvik Jonny Mikal Finvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Jonny.Mikal.Finvik@steinkjer.kommune.no 95299253 Ikke registrert
Evelyn Nordseth Brovold Evelyn Nordseth Brovold Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Evelyn.Nordseth.Brovold@steinkjer.kommune.no 92253553 Ikke registrert
Lillian Larsen Lillian Larsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Lillian.Larsen@steinkjer.kommune.no 99346460 Ikke registrert
Livard Arnstein Eklo Livard Arnstein Eklo Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Børre Selen Børre Selen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Borre.Selen@steinkjer.kommune.no 41250462 Ikke registrert
Tove Mette Guldahl Tove Mette Guldahl Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Martinussen Marte Martinussen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Marte.Martinussen@steinkjer.kommune.no 93059477 Ikke registrert
Geir Ottesen Geir Ottesen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Geir.Ottesen@steinkjer.kommune.no 99225330 Ikke registrert
Camilla Inderberg-Susegg Camilla Inderberg-Susegg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Camilla.Inderberg-Susegg@steinkjer.kommune.no 46474734 Ikke registrert
Grete Mari Sand Grete Mari Sand Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Vangstad Silje Vangstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Silje.Vangstad@steinkjer.kommune.no 95807199 Ikke registrert
Petter Vesterdal Petter Vesterdal Senterpartiet (SP) Varamedlem Petter.Vesterdal@steinkjer.kommune.no 92240998 Ikke registrert
Jon Erik Finstad Jon Erik Finstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Jon.Erik.Finstad@steinkjer.kommune.no 93498064 Ikke registrert
Julie Skjelbred Ulvin Julie Skjelbred Ulvin Senterpartiet (SP) Varamedlem Julie.Skjeldbred.Ulvin@steinkjer.kommune.no 90764411 Ikke registrert
Vidar Jørgensen Vidar Jørgensen Senterpartiet (SP) Varamedlem Vidar.Jorgensen@steinkjer.kommune.no 90537294 Ikke registrert
Annar Dahlen Annar Dahlen Senterpartiet (SP) Varamedlem Annar.Dahlen@steinkjer.kommune.no 95027047 Ikke registrert
Aina T. Sundli Kjønstad Aina T. Sundli Kjønstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Aina.T.Sundli.Kjonstad@steinkjer.kommune.no 41613761 Ikke registrert
Nikolai A. Nilsson Ramsøy Nikolai A. Nilsson Ramsøy Senterpartiet (SP) Varamedlem Nikolai.A.Nilsson.Ramsoy@steinkjer.kommune.no 41518873 Ikke registrert
Joar Vaadal Joar Vaadal Senterpartiet (SP) Varamedlem Joar.Vaadal@steinkjer.kommune.no 90119806 Ikke registrert
Elisabeth Sjøvold Busch Elisabeth Sjøvold Busch Senterpartiet (SP) Varamedlem Elisabeth.Sjovold.Busch@seinkjer.kommune.no 40223819 Ikke registrert
Finn Egil Adolfsen Finn Egil Adolfsen Senterpartiet (SP) Varamedlem Finn.Egil.Adolfsen@steinkjer.kommune.no 97141605 Ikke registrert
Ingvild Stornes Ingvild Stornes Senterpartiet (SP) Varamedlem Ingvild.Stornes@steinkjer.kommune.no 91749373 Ikke registrert
Aud Solrun Bergin Aud Solrun Bergin Senterpartiet (SP) Varamedlem Aud.Solrun.Bergin@steinkjer.kommune.no 41412198 Ikke registrert
Jon Peder Dalsaunet Jon Peder Dalsaunet Senterpartiet (SP) Varamedlem Jon.Peder.Dalsaunet@steinkjer.kommune.no 95857005 Ikke registrert
Marit Helland Marit Helland Senterpartiet (SP) Varamedlem Marit.Helland@steinkjer.kommune.no 91537689 Ikke registrert
Johan A. Westeren Johan A. Westeren Senterpartiet (SP) Varamedlem Johan.A.Westeren@steinkjer.kommune.no 99292625 Ikke registrert
Joar Vesterdal Joar Vesterdal Senterpartiet (SP) Varamedlem Joar.Vesterdal@steinkjer.kommune.no 91140912 Ikke registrert
Kjell Bjørn Løvik Kjell Bjørn Løvik Senterpartiet (SP) Varamedlem Kjell.Bjorn.Lovik@steinkjer.kommune.no 95758574 Ikke registrert
Anfinn Benan Anfinn Benan Senterpartiet (SP) Varamedlem Anfinn.Benan@steinkjer.kommune.no 92402543 Ikke registrert
Elmar Peder Øksnes Elmar Peder Øksnes Senterpartiet (SP) Varamedlem Elmar.Peder.Oksnes@steinkjer.kommune.no 91375399 Ikke registrert
Olaug Skjelstad Bruem Olaug Skjelstad Bruem Senterpartiet (SP) Varamedlem Olaug.Skjelstad.Bruem@steinkjer.kommune.no 93895916 Ikke registrert
Hans Bækken Kulstad Hans Bækken Kulstad Venstre (V) Varamedlem Hans.Baekken.Kulstad@steinkjer.kommune.no 92021791 Ikke registrert
Rune Paulsrud Rune Paulsrud Venstre (V) Varamedlem Rune.Paulsrud@steinkjer.kommune.no 91311368 Ikke registrert
Gunnar Severeide Gunnar Severeide Venstre (V) Varamedlem Gunnar.Severeide@steinkjer.kommune.no 90966100 Ikke registrert
Kari Anne Susegg Kvarving Kari Anne Susegg Kvarving Venstre (V) Varamedlem Kari.Anne.Kvarving@steinkjer.kommune.no 95137042 Ikke registrert
Tommy Fossum Skatland Tommy Fossum Skatland Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Tommy.Fossum.Skatland@steinkjer.kommune.no 41761369 Ikke registrert
Terje Bjarte Langli Terje Bjarte Langli Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Terje.Bjarte.Langli@steinkjer.kommune.no 45600224 Ikke registrert
Peeter Sormul Peeter Sormul Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Peeter.Sormul@steinkjer.kommune.no 46838188 Ikke registrert
Else Miki Maeda Fornes Else Miki Maeda Fornes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Else.Miki.Maeda.Fornes@steinkjer.kommune.no 41350588 Ikke registrert
Arne Flaten Arne Flaten Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Arne.Flaten@steinkjer.kommune.no Ikke registrert 74161917
Christine Agdestein Christine Agdestein Høyre (H) Varamedlem Christine.Agdestein@steinkjer.kommune.no 99638221 Ikke registrert
Stein Arild Lyng Stein Arild Lyng Høyre (H) Varamedlem Stein.Arild.Lyng@steinkjer.kommune.no 90201590 Ikke registrert
Ståle Lilleløkken Kvaran Ståle Lilleløkken Kvaran Høyre (H) Varamedlem Stale.Lillelokken.Kvaran@steinkjer.kommune.no 92012939 Ikke registrert
Tor Erik Jensen Tor Erik Jensen Høyre (H) Varamedlem Tor.Erik.Jensen@steinkjer.kommune.no 95136851 Ikke registrert
Elin Rodum Agdestein Elin Rodum Agdestein Høyre (H) Varamedlem Elin.Rodum.Agdestein@steinkjer.kommune.no 97537599 Ikke registrert
Evy Bruheim Evy Bruheim Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein Egil Krogstad Stein Egil Krogstad Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Stein.Egil.Krogstad@steinkjer.kommune.no 99736128 Ikke registrert
Eva Karin Valan Gladsø Eva Karin Valan Gladsø Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Eva.Karin.Valan.Gladso@steinkjer.kommune.no 99390968 Ikke registrert
Heidi Haugbotn Aunan Heidi Haugbotn Aunan Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Heidi.Haugbotn.Aunan@steinkjer.kommune.no 41224511 Ikke registrert
Tanja Natascha Røyland Tanja Natascha Røyland Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Tanja.Natascha.Royland@steinkjer.kommune.no 91768586 Ikke registrert
Asle Hegge Asle Hegge Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Asle.Hegge@steinkjer.kommune.no 97102315 Ikke registrert
Arne Gunnar Kvaal Arne Gunnar Kvaal Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Arne.Kval@steinkjer.kommune.no 95244645 Ikke registrert
Johanne Hammervold Johanne Hammervold Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Johanne.Hammervold@steinkjer.kommune.no 41120661 Ikke registrert
Hetty Tvengsberg Hetty Tvengsberg Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Hetty.Tvengsberg@steinkjer.kommune.no 93033396 Ikke registrert
Arnfinn Monsen Arnfinn Monsen Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem arnfinn.monsen@steinkjer.kommune.no 97578281 Ikke registrert
Ingrid Bøe Sletten Ingrid Bøe Sletten Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ingrid.Boe.Sletten@steinkjer.kommune.no 98073197 Ikke registrert
Liv Berit Ansnes Liv Berit Ansnes Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Liv.Berit.Ansnes@steinkjer.kommune.no 41693037 Ikke registrert
Ulla-Britt Bøe Ulla-Britt Bøe Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ulla-Britt.Boe@steinkjer.kommune.no 99797681 Ikke registrert
Ingrid Angell-P. Grønnesby Ingrid Angell-P. Grønnesby Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ingrid.Angell-P.Gronnesby@steinkjer.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.00