eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20171214 14.12.2017 Kommunestyret 10:00 Verraparken Lissaln
20171130 30.11.2017 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20171026 26.10.2017 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20170928 28.09.2017 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20170831 31.08.2017 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20170629 29.06.2017 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20170427 27.04.2017 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20170330 30.03.2017 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20170216 16.02.2017 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20161215 15.12.2016 Kommunestyret 10:00 Verraparken Lissaln
20161124 24.11.2016 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20161027 27.10.2016 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20160929 29.09.2016 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20160825 25.08.2016 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20160630 30.06.2016 Kommunestyret 14:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20160526 26.05.2016 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20160428 28.04.2016 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20160331 31.03.2016 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20160310 10.03.2016 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20160128 28.01.2016 Kommunestyret 18:00 Malm oppvekstsenter Amfiet
20151217 17.12.2015 Kommunestyret 10:00 Verraparken Lissaln
20151126 26.11.2015 Kommunestyret 18:00 Verraparken Lissaln
20151029 29.10.2015 Kommunestyret 18:00 Verraparken Lissaln
20150827 27.08.2015 Kommunestyret 18:00 Verraparken Lissaln
20150625 25.06.2015 Kommunestyret 18:00 Verraparken Lissaln
20150528 28.05.2015 Kommunestyret 18:00 Verraparken Lissaln
20150326 26.03.2015 Kommunestyret 18:00 Verrastranda Samfunnshus
20150226 26.02.2015 Kommunestyret 18:00 Verraparken Lissaln
20150129 29.01.2015 Kommunestyret 18:00 Verraparken Storsaln
20141218 18.12.2014 Kommunestyret 10:00 Verraparken Lissaln
20141113 13.11.2014 Kommunestyret 18:00 Follafoss Samfunnshus
20140918 18.09.2014 Kommunestyret 18:00 Verraparken Lissalen
20140626 26.06.2014 Kommunestyret 18:00 Verraparken Lissalen
20140522 22.05.2014 Kommunestyret 18:00 Verraparken Lissalen
20140424 24.04.2014 Kommunestyret 18:00 Verraparken Flage
20140327 27.03.2014 Kommunestyret 18:00 Verraparken Flage
20131219 19.12.2013 Kommunestyret 10:00 Verraparken Flage
20131128 28.11.2013 Kommunestyret 18:00 Follafoss Samfunnshus
20131024 24.10.2013 Kommunestyret 18:00 Verrastranda Samfunnshus
20130919 19.09.2013 Kommunestyret 18:00 Follafoss Samfunnshus
20130627 27.06.2013 Kommunestyret 18:00 Verrabotn samfunnshus
20130530 30.05.2013 Kommunestyret 18:00 Follafoss samfunnshus
20130425 25.04.2013 Kommunestyret 18:00 Verrastranda Samfunnshus
20130321 21.03.2013 Kommunestyret 18:00 Follafoss Samfunnshus Storsalen
20130214 14.02.2013 Kommunestyret 18:00 Verraparken Flage
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Anders Lindstrøm Anders Lindstrøm Arbeiderpartiet (AP) Medlem a-linds2@online.no 92 61 11 60 92 61 11 60
Synøve Diez Synøve Diez Arbeiderpartiet (AP) Medlem synovediez@gmail.com 40 55 28 95 40 55 28 95
Kristian Lunde Jenssen Kristian Lunde Jenssen Arbeiderpartiet (AP) Medlem k-lu-jen@online.no 94 82 60 38 94 82 60 38
Dag Ivar Borg Dag Ivar Borg Arbeiderpartiet (AP) Medlem diborg@online.no Ikke registrert 95076769
Thorolf Antonsen Thorolf Antonsen Arbeiderpartiet (AP) Medlem thorolf_antonsen@hotmail.com 90 20 34 22 90 20 34 22
Daniel Folladal Daniel Folladal Arbeiderpartiet (AP) Medlem dan-foll@online.no 92 61 92 08 92 61 92 08
Yngve Utvik Yngve Utvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem yngveu81@hotmail.com 95 82 25 09 95 82 25 09
Bjørn R. Skjelstad Bjørn R. Skjelstad Senterpartiet (SP) Medlem bjorn.skjelstad@verran.kommune.no 91 86 51 78 91 86 51 78
Laila Johanne Ressem-Overrein Laila Johanne Ressem-Overrein Senterpartiet (SP) Medlem lairess@online.no 92 03 97 48 92 03 97 48
Geir Asle Rotabakk Geir Asle Rotabakk Senterpartiet (SP) Medlem geir.asle.rotabakk@gmail.com 45871632 45871632
Kolbjørn Almlid Kolbjørn Almlid Senterpartiet (SP) Medlem kolbja@online.no 90 60 09 94 90 60 09 94
Rakel Skjelvan Rakel Skjelvan Senterpartiet (SP) Medlem rakel.skjelvan@ue.no 93 26 04 47 93 26 04 47
Berit Guri Rødsjø Berit Guri Rødsjø Senterpartiet (SP) Medlem berit.rodsjo@gmail.com 95 81 61 93 95 81 61 93
Tanja Tangstad Tanja Tangstad Senterpartiet (SP) Medlem tanja.tangstad201@gmail.com 91 37 53 02 91 37 53 02
Torgeir Skevik Torgeir Skevik Venstre (V) Medlem torgeir.skevik@verran.kommune.no 93 22 99 12 93 22 99 12
Kirsti Tessem Kirsti Tessem Venstre (V) Medlem t-r-tang@online.no 91 75 72 57 91 75 72 57
Odd Vidar Vandbakk Odd Vidar Vandbakk Venstre (V) Medlem odd.vidar.vandbakk@gmail.com Ikke registrert 95256812
Tore Kristiansen Tore Kristiansen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem torek3@online.no 93 44 50 40 93 44 50 40
Arnt Martin Woldseth Arnt Martin Woldseth Høyre (H) Medlem arntwoldseth@yahoo.no 90 50 80 92 90 50 80 92
Tor Arne Bakken Tor Arne Bakken Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tor.arne.bakken@salmar.no 90 72 48 20 90 72 48 20
Dalia Maria Brønstad Dalia Maria Brønstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem dalia_db.196.r@hotmail.com 95 48 83 95 95 48 83 95
Trude Bye Trude Bye Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem trude84no@hotmail.com 90 59 28 38 90 59 28 38
Lars Morten Håven Lars Morten Håven Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lars.morten71@gmail.com Ikke registrert 93023761
Andre Årmo Andre Årmo Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem andre@vi-as.no 91 37 99 03 91 37 99 03
Kristin Sandseter Brenna Kristin Sandseter Brenna Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kristin-86@hotmail.com 99 10 38 40 99 10 38 40
Lisbeth Smolan Lisbeth Smolan Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lisbeth.smolan@verran.kommune.no 90 04 00 97 90 04 00 97
Sølvi Strand Sølvi Strand Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem solvi.strand@live.no 45 16 43 07 45 16 43 07
Ann Heidi Andersson Ann Heidi Andersson Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ann.heidi@larnett.no 93 64 56 54 93 64 56 54
Marit Kristin Mohrsen Pettersen Marit Kristin Mohrsen Pettersen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem marit-pettersen@hotmail.com 93 82 77 35 93 82 77 35
Grete Mari Sand Grete Mari Sand Senterpartiet (SP) Varamedlem grete.mari.sand@verran.kommune.no 90 51 61 99 90 51 61 99
Henry Skevik Henry Skevik Senterpartiet (SP) Varamedlem henry.skevik@redcross.no 97 06 73 77 97 06 73 77
Jarle Kirkeberg Jarle Kirkeberg Senterpartiet (SP) Varamedlem jarkir@online.no 94 17 03 14 94 17 03 14
Hans Tettli Hans Tettli Senterpartiet (SP) Varamedlem hanstettli@hotmail.com 97 16 63 19 97 16 63 19
Maria Amalie Almli Aasberg Maria Amalie Almli Aasberg Senterpartiet (SP) Varamedlem amaliemaria@hotmail.com 95 94 39 07 95 94 39 07
Reio Kalmar Sporildnes Reio Kalmar Sporildnes Senterpartiet (SP) Varamedlem reio.sporild@gmail.com 92 66 19 05 92 66 19 05
Mads Forsell Mads Forsell Senterpartiet (SP) Varamedlem madsfor@hotmail.com 46 96 27 90 46 96 27 90
Grethe Tettli Aalberg Grethe Tettli Aalberg Senterpartiet (SP) Varamedlem gretheaalberg@gmail.com 98 89 96 55 98 89 96 55
Signe Lindstrøm Woldseth Signe Lindstrøm Woldseth Senterpartiet (SP) Varamedlem signelindstrom@hotmail.com 91 83 46 56 91 83 46 56
Tone Gjetvik Tone Gjetvik Senterpartiet (SP) Varamedlem per.s.gjetvik@gmail.com Ikke registrert 99 29 49 86
Andre N. Skjelstad Andre N. Skjelstad Venstre (V) Varamedlem andrenskjelstad@yahoo.no 90 89 10 41 90 89 10 41
Lasse Årbogen Lasse Årbogen Venstre (V) Varamedlem lasse.arbogen@verran.kommune.no Ikke registrert 91 73 74 35
Andrea Marie Skjelstad Andrea Marie Skjelstad Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kirsti Farbu Årbogen Kirsti Farbu Årbogen Venstre (V) Varamedlem kirstifarbu@hotmail.com 93 22 11 01 93 22 11 01
Marita Valle Strømhaug Marita Valle Strømhaug Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tor Landsem Tor Landsem Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ronny Paulsen Ronny Paulsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ronny.paulsen@live.no 93 08 91 15 93 08 91 15
Per Harald Ressem Per Harald Ressem Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem pehare@hotmail.com 93 66 20 66 93 66 20 66
John Ole Dolmseth John Ole Dolmseth Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem johnole775@outlook.com 90 96 61 69 90 96 61 69
Roar Oskar Borg Roar Oskar Borg Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem r-o-borg@online.no 91 58 47 46 91 58 47 46
Anders Fredrik Ulvig Kiær Anders Fredrik Ulvig Kiær Høyre (H) Varamedlem ablacksheep@gmail.com 94 27 97 88 94 27 97 88
Hugo Normann Hugo Normann Høyre (H) Varamedlem normann.hugo@gmail.com 90 52 84 20 90 52 84 20
Herleif Karstein Normann Herleif Karstein Normann Høyre (H) Varamedlem h-k-no@online.no Ikke registrert 99 58 43 74
Marie Letnes Hallheim Marie Letnes Hallheim Høyre (H) Varamedlem marie.hallheim@gmail.com 95 96 53 68 95 96 53 68
Versjon:5.2.00