eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191017 17.10.2019 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Malm samfunnshus
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190625 25.06.2019 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Verraparken Næringsavdelingen
20190122 22.01.2019 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Verraparken Næringsavdelingen 1 etg.
20181018 18.10.2018 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Verraparken
20180611 11.06.2018 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Verran Servicekontor
20180315 15.03.2018 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Malm Hotell
20180208 08.02.2018 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Malm Hotell
20171220 20.12.2017 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Verran Servicekontor
20171109 09.11.2017 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Verran Servicekontor
20170914 14.09.2017 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Verran Servicekontor
20170615 15.06.2017 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Verraparken, Malm Hotell
20170511 11.05.2017 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Verraparken, Malm Hotell
20160407 07.04.2016 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Verran Servicekontor
20160121 21.01.2016 Komite næring, nærmiljø og bosetting 16:00 Verran Servicekontor Fosdalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Bjørn R. Skjelstad Bjørn R. Skjelstad Senterpartiet (SP) Leder bjorn.skjelstad@verran.kommune.no 91 86 51 78 91 86 51 78
Kolbjørn Almlid Kolbjørn Almlid Senterpartiet (SP) Varamedlem kolbja@online.no 90 60 09 94 90 60 09 94
Rakel Skjelvan Rakel Skjelvan Senterpartiet (SP) Varamedlem rakel.skjelvan@ue.no 93 26 04 47 93 26 04 47
Tor Arne Bakken Tor Arne Bakken Arbeiderpartiet (AP) Nestleder tor.arne.bakken@salmar.no 90 72 48 20 90 72 48 20
Henry Skevik Henry Skevik Senterpartiet (SP) Medlem henry.skevik@redcross.no 97 06 73 77 97 06 73 77
Halfdan Ludvigsen Halfdan Ludvigsen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tanja Tangstad Tanja Tangstad Senterpartiet (SP) Medlem tanja.tangstad201@gmail.com 91 37 53 02 91 37 53 02
Frank Christiansen Frank Christiansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem frc@online.no Ikke registrert 92098962
Kristin Sandseter Brenna Kristin Sandseter Brenna Arbeiderpartiet (AP) Medlem kristin-86@hotmail.com 99 10 38 40 99 10 38 40
Marit Kristin Mohrsen Pettersen Marit Kristin Mohrsen Pettersen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem marit-pettersen@hotmail.com 93 82 77 35 93 82 77 35
Thorolf Antonsen Thorolf Antonsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem thorolf_antonsen@hotmail.com 90 20 34 22 90 20 34 22
Dalia Maria Brønstad Dalia Maria Brønstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem dalia_db.196.r@hotmail.com 95 48 83 95 95 48 83 95
Per Harald Ressem Per Harald Ressem Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem pehare@hotmail.com 93 66 20 66 93 66 20 66
Ronny Paulsen Ronny Paulsen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem ronny.paulsen@live.no 93 08 91 15 93 08 91 15
Astrid Opedal Astrid Opedal Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
John Ole Dolmseth John Ole Dolmseth Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem johnole775@outlook.com 90 96 61 69 90 96 61 69
Lasse Årbogen Lasse Årbogen Venstre (V) Medlem lasse.arbogen@verran.kommune.no Ikke registrert 91 73 74 35
Roar Oskar Borg Roar Oskar Borg Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem r-o-borg@online.no 91 58 47 46 91 58 47 46
Anders Fredrik Ulvig Kiær Anders Fredrik Ulvig Kiær Høyre (H) Varamedlem ablacksheep@gmail.com 94 27 97 88 94 27 97 88
Arnt Martin Woldseth Arnt Martin Woldseth Høyre (H) Varamedlem arntwoldseth@yahoo.no 90 50 80 92 90 50 80 92
Kirsti Tessem Kirsti Tessem Venstre (V) Varamedlem t-r-tang@online.no 91 75 72 57 91 75 72 57
Versjon:5.2.00